Bu hafta size ne getirecek?

ÖZELLİKLE YÜKSELEN BURCUNUZU OKUMALISINIZ

Yarın, 25 Mart’ta Terazi burcunda bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Bugünlerde özellikle ilişkilerimizde daha hassas dengeler var. Karşılıklı bir konuda hoşnutsuzluk içeren bir durum yüzünden yeni bir değerlendirme ve muhasebe yapmak durumunda olabiliriz. Denge ve diplomasi gerektiren konularda ani değişiklikler gündeme gelebilir. Vereceğimiz kararlar ilişkilerimize önemli sonuçlar getirebilir. Bu hafta pek çok açıdan önemli değişiklikler getiriyor. Aşkta ve sevdiklerimizle ilgili konularda kendimizi yenileyebileceğimiz fırsatlar da bulabiliriz.

AY TAKVİMİ

Hangi gün nelere önem verelim ?

24 Mart Pazar

Günün ilk yarısında daha dikkatli olmayı gerektiren konular var. Öğle sonrasında ilişkiler önem kazanıyor.

25 Mart Pazartesi

Bugün gerçekleşen Ay tutulması ilişkilerimize daha fazla önem vereceğimizi anlatıyor.

26 Mart Salı

Evde ve duygusal ilişkilerimizde bizi test eden konular ve hassasiyetler var.

27 Mart Çarşamba

Duygusal tepkilerimizi daha iyi kontrol etmeye çalışalım. Öğleden sonra konsantre olabileceğimiz pek çok konu var.

28 Mart Perşembe

Karşılıklı para konularında fırında beklentilerimizi daha gerçekçi tutmalıyız.

29 Mart Cuma

Bizi duygusal açıdan huzursuz eden ve ani tepkiler vermemize neden olabilecek koşullarla karşılaşabiliriz.

30 Mart Cumartesi

Kendimizi daha hareketli ve maceracı bulabileceğimiz bir gündeyiz. Dışa dönük aktiviteler için güzel bir gün olabilir.

 Haftalık Yorumlar 

KOÇ Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bu dönemde Güneş burcunuzda ilerlerken sizi daha cesur ve hareketli kılıyor. Ancak tam olarak göremediğiniz koşullar ya da gizli durumlar yüzünden bazı hatalı adımlar da atabilirsiniz. 25 Mart’ta gerçekleşen Ay tutulması evlilik ve ortaklıklar alanında önemli bir muhasebe getirebilir. Bu dönemde ilişkilerinizi daha dikkatli şekilde ele almaya çalışmalısınız. Aceleci tavırlardan kaçınmaya çalışın. 29 Mart civarında ortaklı işler ve finansal konular sizi daha farklı hareket etmeye yöneltebilir. 

BOĞA Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bu dönemde arkadaşlıklar ve sosyal alanda daha fazla şey yapmak mümkün. Grup çalışmaları içinde sizi harekete geçiren ve zaman zaman tartışma çıkaran durumlar söz konusu olabilir. 25 Mart’taki Ay tutulması özellikle çalışma ortamınızda ilişkilere ve denge gerektiren konulara daha özenli yaklaşmanızı gerektiriyor. İşle ilgili sonuçlar gündeme gelebilir. Sağlığınızda ve hizmet konularına daha çok dikkat edebilirsiniz. 29 Mart civarında eşinizi ya da ortağınızın ilgilendiren bu konularda daha farklı bir yol izlemek isteyebilirsiniz. 

İKİZLER Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bugünlerde yeni fikirler ve gelecek yönünde beklentiler dikkat çekiyor. Aynı zamanda sorumluluklar alanında da sizi meşgul eden pek çok konu var. İş hayatında ani duygusal tepkiler gündeme gelebilir. Mesleki alanda daha fazla adım atabilirsiniz. 25 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşen Ay tutulması aşk hayatınızda bazı ani durumlara ve tepkilere işaret edebilir. Bu dönemde harcamalar konusunda daha gerçekçi olun. 29 Mart civarında çalışma ortamınız ve sağlıkla ilgili konulara daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

YENGEÇ  Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu dönemde oldukça hareketli ve yoğun meşguliyetler söz konusu. İş hayatında daha fazla cesaret göstermek isteyebilirsiniz. Kendinizi ortaya koyma yönünde oldukça isteklisiniz. Aynı zamanda uzaklar ve yabancılar ya da eğitimle ilgili konular da sizi harekete geçiriyor olabilir. 25 Mart’taki Ay tutulması ev ve iş arasındaki dengeyi iyi gözetmenizi gerektiriyor. Eve ve ailenize yönelik konularda ani durumlar söz konusu olabilir. 29 Mart civarında ise aşk hayatında ve sevdiklerinizle ilgili konularda daha fazla şey yapmak isteyebilirsiniz.

ASLAN   Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu yeni dönemde size hareket ve değişiklik getiren imkanlar olduğu gibi bazı karmaşa ve hatalara da yol açabilecek koşullar söz konusu. Kendi fikir ve inançlarınızı ortaya koymak yönünde oldukça cesur davranabilirsiniz. Ancak finansal konular, eşinizi ya da ortağınızın ilgilendiren ortaklı parasal işler nedeniyle bazı sıkıntılar ya da kayıplar  gündeme gelebilir. 25 Mart’taki Ay tutulması yakın çevrenizdekiler ile görüşmelere ve dikkat çekici diyaloglara işaret ediyor. 29 Mart civarında da ailenize yönelik konular daha çok dikkat çekebilir. 

BAŞAK Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bu dönemde cesaret göstermek ve riske girmek konusunda daha fazla düşünebilir ve bu nedenle bazı endişeler yaşayabilirsiniz. Özellikle eşiniz ya da karşınıza çıkan kişiler ani tepkiler verebilirler. Dengeleri korumak gereği var. 25 Marttaki Ay tutulması parasal konularda bir sonuç ve gelirleriniz ile ilgili bir muhasebe getirebilir. 29 Mart civarında ise yakın çevrenizdekiler ve kardeşler nedeniyle daha farklı bir yol izlemek isteyebilirsiniz. Bu dönemde korku yaratan konuları daha iyi yönetmeye çalışmalısınız. 

TERAZİ Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Yılın bu döneminde Güneş karşıt burcunuzda ilerlerken önemli değişiklikler ve sonuçlar dikkat çekiyor. Pek çok konuda muhasebe etmeniz gereken durumlar var. Aynı zamanda bu dönemde çalışma ortamınızda daha fazla çaba ve meşguliyet söz konusu olabilir. Sağlığınıza da özen göstermelisiniz. 25 Mart’ta burcunuzda gerçekleşen Ay tutulması sizi duygusal açıdan ya da ailevi yönde ilgilendiren bir konuyu öne çıkarabilir. Kişisel tepkilerinizi de gözden geçirebilirsiniz. 29 Mart civarında parasal işlerde daha hassas bir tutum içinde olabilirsiniz.

AKREP    Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugünlerde çalışma hayatınıza ve fiziksel açıdan sizi meşgul eden, yoran koşullara daha fazla dikkat etmelisiniz. İş ortamında yenilikler söz konusu. Aynı zamanda kendinizi yaratıcı alanda ve aşk hayatında ortaya koyabileceğiniz yoğun bir duygusallık söz konusu. Aşkta gözü kapalı hareket ediyor olabilirsiniz. 25 Mart’taki Ay tutulması sizi ilişkiler konusunda test edebilir. Gizli kalan şeylere daha fazla dikkat etme gereği var. 29 Mart’ta Ay burcunuzda ilerlerken kişisel alanda daha hızlı ve kararlı adımlar atabilirsiniz. 

YAY     Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu dönemde kendinizi daha fazla ortaya koyma şansı olduğu gibi aynı zamanda ailenize ve eve yönelik işlere de zaman ayırmanız gerekebilir. Düşüncelerinizi cesur şekilde ortaya koyabilirsiniz. Evde ve anne, babanızı ilgilendiren konularda daha fazla gayret gerekiyor olabilir. 25 Mart’taki Ay tutulması aşkta ve arkadaşlıklar içinde bazı sonuçlar ve hassasiyetler getirebilir. 29 Mart civarında ise düşünmeden hareket etmemeli ve gereksiz risklere girmemelisiniz. Bugünlerde karşıtlık içeren durumlara özen göstermek gerekiyor.

OĞLAK Toprak + Öncü  (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugünlerde yakın çevrenizde ve ailenizi ilgilendiren konularda daha aktif olabilirsiniz. Bitişler ve başlangıçlar söz konusu. Ev ve yerleşim konularında cesaret gösterebileceğiniz fırsatlar var. Aynı zamanda kardeşler ve yakın çevrenizdekilerle de daha fazla ilgilenmek durumunda olabilirsiniz. 25 Mart’taki Ay tutulması özellikle iş hayatınız ve ortaklıklarla ilgili konulara ya da evliliğinize yönelik bir duruma dikkat çekiyor. Bu alanlarda önemli muhasebeler yapabilirsiniz. 29 Mart civarında planları gözden geçirmek gerekebilir.

SAKA    Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Gündeme gelen konular sizi kafaca daha hareketli ve hızlı kılmakta. Yakın çevrenizde pek çok meşguliyet ve zihinsel açıdan aktif olabileceğiniz koşullar var. Ayrıca bu dönemde harcamalarınızı ve birikimlerinizi daha akılcı şekilde yönetmeye çalışmalısınız. 25 Mart’taki Ay tutulması uzaklarla ilgili bir konuda ya da eğitim hayatınızda önemli bir değerlendirme ve sonuç getiriyor olabilir. 29 Mart civarında İse özellikle iş ve sorumluluklar alanında oldukça kararlı bir tavır içinde olabilirsiniz. 

BALIK     Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Bu dönemde size karşı koyan ya da muhalefet eden kişilere karşı daha sakin ve akılcı olmaya çalışmalısınız. İş hayatında ve kazançlarınız yönünde yeni girişimler dikkat çekiyor. Burcuunuzdaki Mars da sizi oldukça cesur ve girişken kılmakta. 25 Mart’ta gerçekleşen Ay tutulması ortaklı konulara ya da kimi zaman bazı endişe, korku yaratabilecek koşullara işaret edebilir. Ortaklı işlerde bir değerlendirme yapmak zorunda olabilirsiniz. 29 Mart civarında ise olaylara bakış açınız sayesinde kendinize yeni yollar bulabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x