‘Kurtlar Vadisi Pusu’nun Asu Miray’ı Zeliha Çal şimdi ne yapıyor? ‘Öyle bir insan değilim’

Bir döneme damga vuran Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde ‘Asu Miray’ karakterini canlandıran Zeliha Çal, Nişantaşı City’s’de objektiflere takıldı.

“MANKEN OLMAK İSTEYENLER EK KARİYER YAPSIN”

44 yaşındaki manken ve oyuncu, “Modelliğimi uzun süre yapacağımı düşünmüyordum. Bazı arkadaşlarım evlenip çocuk sahibi olunca bıraktı. Manken olmak isteyenlere mutlaka ve mutlaka yanında ek kariyer yapmalarını söylüyorum. Modellik sektörü çok büyük güç kaybetti, eskisi gibi güçlü işler olmuyor. Yeni arkadaşlar işini garantiye alsın” dedi.

“OYUNCULUK SETKÖRÜ ZOR”

Oyunculuk sektöründen elini çektiğini belirten Çal, “O camiadan elimi eteğimi çektim. Zor bir sektör oyunculuk. İki yıl oyunculuk eğitimi aldım ama modellik gibi değil. Organik ilişkiler olması gerekiyor. Ben zaten öyle bir insan değilim, nasıl bu zamana kadar mankenlik yaptım onun da farkında değilim. Şu anda oyunculuk yapanlar da bence çok zorlanıyor. İyi bir işte yer almak zor” şeklinde konuştu.

“HER ŞEYİNİZİ ATMAYIN”

90’lı yıllar modası olan çizmesiyle dikkat çeken ünlü isim, “Her şeyinizi atmayın, az ve kaliteli alın. Uzun yıllar kullanın” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x