Merkür gerilemesinde başarı üstüne başarıyı yakalayacak 4 burç!

İkizler, Aslan, Terazi ve Balık burcu pek çok olumlu anın tadını çıkaracak. Başarı üzerine başarı elde edecekler, bu nedenle geri giden Merkür’ün iddia edilen olumsuz etkilerinden hiç rahatsız olmayacaklar.

İkizler

İkizler için iletişim başarının anahtarıdır. Merkür gerilemesi sırasında kendilerini kolaylıkla ifade etme yeteneğini geliştirecekler. Bu alanda kesinlikle sorun yaşamayacaklar ve sezgisel yetenekleri gelişecektir. Bu dönemde İkizler çok fazla başarı elde edecek, bu yüzden endişelenecek bir şey yok.

Aslan

Aslanlar için Merkür gerilemesi gibi olayların genellikle çok az etkisi olur veya hiç etkisi olmaz. Kendilerine güvenirler ve değişikliklere kolayca uyum sağlarlar. Aslanlar etraflarında dönen yıldız olmaya devam edecekler. Doğaları öyledir ki, her türlü zorluğu fırsata dönüştürmeyi başarırlar.

Terazi

Terazi burcu, Merkür gerilemesinin getirebileceği en değişken anlarda bile dengede kalmanın bir yolunu bulacaktır. Olayları farklı perspektiflerden görme yeteneklerini, çatışmaları daha başlangıç ​​aşamasında durdurmak için kullanacaklar. Ayrıca Terazi, önemli kararlar alırken güçlü sezgilerine güvenerek potansiyel engellerden kaçınacaktır.

Balık

Zodyakın en sezgisel burcu olan Balık, her zaman daha yüksek güçlerle bağlantılıdır. Merkür gerilemesi döneminde sezgisel olarak ne yapmaları gerektiğini hissedecekler. Bu dönemi alışılmadık fikirlerini hayata geçirmek için kullanacaklar. Sonuç olarak, Merkür gerileme dönemi genellikle olumsuz etkilere dair mitlerle örtülmektedir.

Ancak burçların uyum sağlama farklı yollarından da görülebileceği gibi bu sefer olumlu yönde de kullanılabilir. Merkür’ün gerilemesi cesaretimizi kırmamalı veya korkmamalıyız. Bunun yerine, bunu zaten içimizden geçmesi gereken bir şey olarak kabul edin. Ve bundan ne ölçüde etkileneceğimiz yalnızca bize bağlı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x